Viena keleivė, turėjusi skristi Rusijoje sudužusiu lėktuvu „Boeing 737“, neįsėdo į orlaivį ir pasiliko Dubajuje, remdamasi turizmo operatore „Natali Turs“ praneša svetainė RBK.

Per interviu „Life News“ Elvira Isajeva pasakojo, kad po audringo vakarėlio pramiegojo autobusą, kuris iš viešbučio turėjo nugabenti turistus į oro uostą. Savo socialinio tinklo „VKontakte“ paskyroje E. Isajeva paskelbė elektroninio bilieto nuotrauką ir parašė, kad ji yra vienintelė „išgyvenusi“ keleivė.

Toks įrašas sulaukė virtinės nepalankių komentarų, pavyzdžiui, RT svetainėje. Per interviu „LifeNews“ E. Isajeva teigė, kad savo išsigelbėjimą laiko atsitiktinumu. „Nežinau, kaip tai įvyko. Tai visiškas atsitiktinumas. Tiesiog švenčiau gimtadienį, pavėlavau į lėktuvą ir viskas... Pabudau, man ryte skambina iš Rostovo, kur pirkau kelionę. Netgi nesupratau, apie ką kalbama, kai manęs drebančiu balsu paklausė: „Jūs gyva?“.

Atsakiau, kad taip, ir nuėjau miegoti. Vėliau, kaip atsikėliau ir pažiūrėjau žinias, mane apėmė siaubas“, - pasakojo moteris.