JK milijonai "Apple" vartotojų gali gauti kompensacijas
„Apple“ vartotojai Jungtinėje Karalystėje gali kiekvienas tikėtis gauti iki 77 svarų sterlingų kompensaciją po to, kai teismas leido tęsti procesą ir prieš šią technologijų milžinę pateikti grupės ieškinį.
Jei bylą pavyks laimėti, 3 mlrd. svarų sterlingų vertės ieškinys galėtų užtikrinti kompensacijas beveik 39,7 mln. žmonių, skelbia „Sky News“.
Vartotojų teisių organizacija „Which?“ pirmą kartą apie ieškinį paskelbė 2024 metų pabaigoje, tačiau tik dabar gavo teismo leidimą tęsti procesą. Konkurencijos bylų apeliacinis teismas leidimą suteikė birželio 17 d., tačiau organizacija apie tai paskelbė tik dabar, nes turi informuoti žmones, kad jie galėtų atsisakyti dalyvauti procese, jei to nenori.
„Which?“ teigia, kad „Apple“ „įviliojo į spąstus“ jos įrenginius naudojančius klientus į situaciją, kai jie buvo priversti naudotis – ir mokėti už – jos saugojimo sistemą, taip pažeisdama Jungtinės Karalystės konkurencijos teisę, nes savo „iCloud“ saugojimo paslaugai suteikė lengvatines sąlygas.
Vartotojų organizacija teigia, kad įmonė piktnaudžiavo savo padėtimi debesų kompiuterijos rinkoje, „slopino konkurenciją ir tuo pačiu apgavo milijonus klientų“.
Ji taip pat teigia, kad klientams kasmet buvo taikomi per dideli „iCloud“ prenumeratos mokesčiai, o nemokamos saugyklos talpos jiems buvo suteikta mažiau nei jie būtų gavę kitomis aplinkybėmis.
Teisių gynimo organizacija teigia, kad „Apple“ skatino vartotojus užsiregistruoti „iCloud“ paslaugoje nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų duomenų saugojimui, tuo pačiu apsunkindama alternatyvių paslaugų teikėjų naudojimą.

„Which?“ teigia, kad „Apple“ neleidžia klientams saugoti ar kurti visų savo telefono duomenų atsarginių kopijų pas trečiųjų šalių teikėjus, argumentuodama, kad tai pažeidžia konkurencijos teisę.
Vartotojų teisių grupė teigia, kad „iOS“ vartotojams užsiregistravus dėl „iCloud“ paslaugos naudojimo, jie turi mokėti už paslaugą, kai jų nuotraukos, užrašai, žinutės ir kiti duomenys viršijo nemokamą 5 GB ribą.Šis ieškinys yra susijęs su visais „Apple“ klientais JK, kurie naudojosi „iCloud“ paslaugomis nuo 2018 m. lapkričio 8 d. Nenorintieji dalyvauti procese turės atsisakyti dalyvavimo.
Jei vartotojai gyvena užsienyje, bet kitais atžvilgiais atitinka reikalavimus – pavyzdžiui, nes anksčiau gyveno Jungtinėje Karalystėje ir naudojosi „iCloud“, bet vėliau išsikėlė – jie taip pat gali prisijungti prie ieškinio.Asmenys, kurie naudojosi „iCloud“ paslaugomis bet kuriuo laikotarpiu nuo 2018 m. lapkričio 8 d. iki 2026 m. birželio 8 d., bus automatiškai įtraukti į bylą, nebent jie aktyviai nuspręstų atsisakyti dalyvavimo.
„Which?“ nori aiškiai pareikšti, kad nė viena įmonė, kad ir kokia galinga ji būtų, negali likti nenubausta už savo padėties piktnaudžiavimą.„Kolektyvinio ieškinio priėmimas reiškia, kad esame vienu žingsniu arčiau to, kad vartotojai gautų kompensaciją, kurią, mūsų nuomone, jiems skolinga „Apple“, ir tai turėtų būti aiškus signalas visoms kitoms įmonėms, naudojančioms konkurenciją ribojančias taktika“, – pabrėžia „Which?“.
„Apple“ teigia, kad pateiks apeliacinį skundą. Bendrovės atstovas anksčiau teigė, kad „Which?“ teiginiai yra „nepagrįsti“.
„Mes stengiamės, kad „iCloud“ būtų puiki paslauga, tačiau nė vienas klientas nėra įpareigotas ja naudotis, o Jungtinės Karalystės klientai turi daug alternatyvų, iš kurių gali rinktis. Mes kategoriškai nesutinkame su šiuo sprendimu ir ketiname pateikti apeliacinį skundą“, – sakė jis.